اس ام اس , جوک , عکس طنز

اس ام اس , جوک , عکس طنز
اس ام اس,جوک,اس ام اس عاشقانه,اس ام اس جدید,اس ام اس خنده,جوک جدید,عکس طنز,اس ام اس تنهایی,فال حافظ,بازی آنلای,طنز,خنده
پيوندهاي سايت
پيوندهاي روزانه
جديدترين اعضاء
» Empow (Empow)
» JoyceDes (JoyceDes)
» brvntcqpoy (brvntcqpoy)
» kobeajhwuj (kobeajhwuj)
» zuraixxgm (zuraixxgm)
» molalbkn (molalbkn)
بیلاگ
قدرت گرفته از : سرويس سايت ساز بیلاگ
22 بهمن 1357 شمسی، سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و سقوط رژیم 2500 ساله شاهنشاهی

از هفدهم تا 22 بهمن 57، ایران یکی از دوره های استثنایی تاریخ سیاسی جهان را گذرانید. در این ایام، دو دولت در یک مرکز و بدون هیچ گونه مرزبندی مواجه بودند. دولتی که پشتوانه و عامل مشروعیت خود را از دست داده و از قدرت نظامی محروم گشته و با انقلابی عظیم روبرو بود. و دولتی دیگر متکی به رهبری انقلاب توده های میلیونی مردم که به جای قدرت نظامی، تنها به ارتش مردم وابستگی داشت. با وسعت یافتن دامنه های انقلاب، قرار بر این شد که سران ارتش پهلوی، دست به کودتا زده و با به دست گرفتن قدرت، انقلاب مردمی را سرکوب سازند. از این رو از ساعت چهار بعداز ظهر روز 21 بهمن 57، حکومت نظامی اعلام شد.

پس از اعلان حکومت نظامی، حضرت امام خمینی (ره) اعلام کرد که مردم به حکومت نظامی اعتنایی نکنند. مردم نیز همچنان به یورش خود به مراکز دولتی و نظامی و انتظامی ادامه دادند و تقریباً تمام این مراکز با اندک درگیری و مقاومت، تسخیر شد و به دست مردم افتاد. این درگیری ها در روز بعد نیز به شدت ادامه یافت و در این روز هزاران زن و مرد و پیر و جوان، هر یک به اندازه توان خود برای سرنگونی نهایی رژیم ظلم و جور، کوشش کردند. آنها با سنگربندی در خیابان ها، سینه سپر کردن در برابر تانک ها و با فداکاری و جانفشانی، انقلاب را به پیروزی رساندند. نه فقط در تهران، بلکه در تمامی شهرهای ایران، درگیری مردم با بقایای رژیم شاه جریان داشت. هنگامی که خبر حرکت نیروهای نظامی از شهرهای مختلف ایران به سمت تهران برای سرکوب قیام مردم پخش شد، مردم شهرهای مسیر به درگیری با نیروهای نظامی پرداختند و با بستن راه، مانع حرمت آنها به سمت تهران شدند. برخی از فرماندهان رده بالای ارتش در این درگیری ها به دست مردم کشته شدند تا سرانجام، ارتش، بی طرفی خود را اعلام کرد.

ادامه در ادامه مطلب....


امتیاز : نتيجه : مجموع 5 امتياز توسط 1 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ساعت 14:08
توسط محمدحسین | تعداد بازديد : 20 | لينك ثابت

سردار شهيد «حاج حسين بصير»، از اولين بسيجيان استان مازندرانبود كه در شكستن محاصره ی آبادان شركت داشت. او فرمانده ی محور بود و از جبهه یذوالفقاريّه تا ماهشهر را پوشش مي‌داد. بارها در جبهه‌هاي مختلف، زخمي يا شيمياييشد و در راه پيشبرد اهداف دفاع مقدّس سر از پا نمي‌شناخت.

 

در شب عمليات كربلاي10، بر فراز ارتفاعات ماووت به او گفتم: «حاجي! امشب آتش دشمن خيلي سنگين است، شماهم چند روز است كه خواب به چشمت نرفته، بمان و قدري استراحت كن.» گفت: «آقاي مرتضي! من فرمانده ی اين محورم و بايد در كنار بسيجيانم باشم تا آن ها دل گرم كار باشند ومشكلي پيش نيايد.» بعد با اصرار از من خواست كه اجازه دهم همراه نيروهايش بر قلّهبماند. و آن گاه كه رضايتم را بر ماندن جلب كرد، با چهره‌اي شكفته چون گل گفت: «اگرخدا بخواهد، ديگر ما رفتني هستيم!» آري، «حاجي» چون رودي ناآرام، در ادامه ی همينعمليّات و به تكاپوي اتّصال به درياي قرب الهي، سرانجام در آغوش گرم «شهادت» آرامگرفت.


امتیاز : نتيجه : مجموع 16 امتياز توسط 4 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ساعت 18:21
توسط محمدحسین | تعداد بازديد : 19 | لينك ثابت
چقدر سختهِ حال بچه ای نمی دونه با باش هم دوسش داره یا نه ؟ بابا جون سلام ! نمی دونم به سلامم جواب دادی یا با من قهری و دیگه دوستم نداری ؟

می دونی برای چی این این حرفها رو دارم برات می گم ؟ به خاطر این که دلم برات تنگ شده ، خیلی وقتا که دلم می گیره میام سرمزارتُ آروم بدون این که کسی بفهمهُ و دلش برام بسوزه ، با تودرد دل می کنم ، با تو از خودم می گم آ ره بابا ! پار سال هردو نوبت شاگرد اول شدم ، مامان برام یه عروسک خوشکل خرید ؛ خا له هم به من کادو داد اما می دونی دلم چی می خواست ؟ دلم می خواست بیام بشینم توی بغلت ، تو بوسم کنی دستتُ بزاری سرمُ و نازم کنی ، بامن بازی کنی مثل همه با با های دیگه ، منو تا مدرسه ببری ؛ من عروسک نمی خوام ، من دوست ندارم دل کسی برام بسوزه ، من تو رو می خوام دلم برات تنگ شده ، دلم می خواد حتی توی خواب هم که شده بیایی ومنو ببوسی ، دستتُ روی سرم بکشیُ نازم کنی ، مثل همه با با های دیگه که سر بچه ها شونُ ناز می کنن ، اینا رو با تو می گم ، امّا ناراحت نیستم که تو نیستی تا منو بغل کُنی ، نه خوشحالم از اینکه همون جوری که دوست داشتی به آرزوت رسیدی ، شهید شدی و رفتی پیش عمو محمود و عمو عیسی ، می دونم دلت خیلی براشون تنگ شده بود ، می دونم کجا رفتی ! رفتی پیش همون دوستایی که شبهای پنج شنبه توی روایت فتح می دیدیشون ، بعد نصف شبا ی ماه رمضون موقع سحر به یادشون گریه می کردی ، با چفیه اشکات روپاک می کردی ؛ آره همون ماه رمضونی که عیدش رو بدون تو گرفتیم ، الان یک سا ل گذشته امسا ل هم عید ماه رمضون رو بدون تو گرفتیم ، جا ت پیش ما خیلی خا لی بود عکسی روکه کوچیک بودم توی بغلت نشسته بودمُ برداشتم و رفتم توی اتاقم بدون این که کسی بفهمه یک عا لمه گریه کردم ، امّا وقتی که یاد یا حسین یا حسین گفتن دردات افتادم دوباره آروم شدم ، با با جون دلم می خواد دکتر بشم تا بتونم دوستای تو رو که مثل تو شیمیایی شدن رو خوب کنم ؛ آره با با جون من همیشه برای سلامتی بقیة دوستات دعا می کنم ، برای بابای مریم کوچولو ، همونی که صدای اذ ونشُ دوست داشتی برای سلامتی اون هم دعا می کنم ؛ توهم برای من دعا کن تا دختر خوبی برای تو و مامان با شم ، دعا کن اون جوری که تو دوست دا شتی با شم ، من هم سعی خودم رو می کنم که مامانُ نارا حت نکنم خدا حافظ دلم برات تنگ می شه زهرا دختر کوچولوت


امتیاز : نتيجه : مجموع 19 امتياز توسط 6 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ساعت 19:20
توسط محمدحسین | تعداد بازديد : 23 | لينك ثابت
مقدّمه

روز 22 بهمن 57 نیز روز نجات ملت ایران از چنگال طاغوتیان زمان، روز آشکار شدن نعمت بزرگ الهی; یعنی، استقلال و آزادی  بود.

این مسلم است که هر ملتی تا از وابستگی ها نجات پیدا نکند و از چنگال اسارت و استثمار آزاد نشود، نمی تواند نبوغ و استعداد  خود را آشکار سازد و در راه «الله » که راه مبارزه با هر گونه شرک و ظلم و بیدادگری است، گام نهد.

ادمه در ادامه مطلب....


امتیاز : نتيجه : مجموع 14 امتياز توسط 5 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ساعت 19:04
توسط محمدحسین | تعداد بازديد : 14 | لينك ثابت

به نام خدا

نامي كه هرگز از وجودم دور نيست و پيوسته با يادش آرزوي وصالش را در سر داشتم. سلام بر حسين(ع) سالار شهيدان اسوه و اسطوره بشريت. مادر گرامي و همسر مهربانم پدر و برادران عزيزم! درود خدا بر شما باد كه هرگز مانع حركتم در راه خدا نشديد.چقدر شماها صبوريد.خودتان مي دانيد كه من چقدر به شهيدان عشق مي ورزيدم غنچه هايي كه(كبوتراني كه)هميشه در حال پرواز به سوي ملكوت اعلايند.الگو و اسوه هايي كه معتقد به دادن جان براي گرفتن بقا (بقا و حيات ابدي)و نزديكي با خداي چرا كه «ان الله اشتري من المومنين». من نيز در پوست خود نمي گنجم.گمشده اي دارم و خويشتن را در قفس محبوس مي بينم و مي خواهم از قفس به در آيم.سيمهاي خاردار مانعند.من از دنياي ظاهر فريب ماديات و همه آنچه كه از خدا بازم مي دارد متنفرم(هواي نفس شيطان درون و خالص نشدن) در طول جنگ برادراني كه در عمليات شهيد مي شدند از قبل سيمايشان روحاني و نوراني مي شد و هر بي طرفي احساس مي كرد كه نوبت شهادت آن برادر فرا رسيده است. عزيزانم!اين بار دوم است كه وصيت نامه مي نويسم ولي لياقت ندارم و معلوم است كه هنوز در بند اسارتم هنوز خالص نشده ام و آلوده ام.


امتیاز : نتيجه : مجموع 16 امتياز توسط 6 نفر

نوشته شده در شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ساعت 19:14
توسط محمدحسین | تعداد بازديد : 18 | لينك ثابت

شهید عارف فرزانی ، فرزند آذر و کلثوم خورشیدی ، در 11 شهریور 1339 در مهربان ، استان آذربایجان شرقی ، به دنیا آمد. پدر و مادر وی اصالتاً اهل مهربان ، از شهرهای آذربایجان شرقی،بودند .با تولد عارف پدر وی اسم او را از قرآن انتخاب کرد . عارف تحصیلات خود را تا پایان دوره ابتدایی به پایان برد ، سپس در نزد پدر بزرگش ، حاج حسین ،در بازار آهنگران تهران به کار نایلون زنی مشغول گردید .

فرزانی در بحبوحه مبارزات مردمی برای پیروزی انقلاب اسلامی با وجود سن کم در تظاهرات و راهپیماییها حضورمی یافت . در روزهای پیروزی انقلاب اسلامی ، در جریان تسخیر پادگان جی توسط مردم در کنار مردم بود .او در همان ایام در پادگان حر تهران مشغول گذراندن دوره خدمت سربازی بود.

فرزانی پس از پیروزی انقلاب اسلامی با عضویت در بسیج مسجد حجت ،واقع در خیابان حسام الدین ، فعالیتهای انقلابی و فرهنگی اش را در آن مسجد متمرکز ساخت . همان ایام به صورت قراردادی به استخدام شرکت واحد اتوبوسرانی تهران وحومه در آمد .وی در 9 بهمن 1361 از بسیج پایگاه مقداد،واقع در میدان جمهوری ،به جبهه های نبرد اعزام شد و پس از چند ماه حضور مؤثر در خطوط مقدم سرانجام در 24 فروردین 1362 در منطقه عملیاتی ابو غریب بر اثر اصابت ترکش خمپاره به ناحیه سر به شهادت رسید .پیکرش پس از انتقال به تهران در قطعه 28 بهشت زهرا به خاک سپرده شد.

گفته اند وی انسانی مذهبی و با ایمان بود و همواره به رعایت اصول و موازین اسلامی و اخلاقی تأکید می کرد  و حفظ حجاب اسلامی را نیز ضروری می دانست .

هم اکنون خانواده وی در خیابان حسام الدین تهران زندگی می کنند . پدر شهید هم از دنیا رفته است


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در جمعه ۱ اسفند ۱۳۹۳ساعت 19:14
توسط محمدحسین | تعداد بازديد : 15 | لينك ثابت
آنچه ناديدني بود از مردم دنيا ديدم
آنوقت دانستم آرامش نا بينا ز چيست
www.tanabedar.blogfa.com

هيچكس نفهميد زليخا مرد بود!
ميداني چرا؟
مردانگي ميخواهد!
ماندن پاي عشقي كه مدام تو را پس ميزند

www.tanabedar.blogfa.com

دلم آنقدر خسته و شكسته است كه ميخواهم گوشه اي پشت به دنيا زانو هايم را بغل كنم و بگويم
خدايا...من ديگر بازي نميكنم

www.tanabedar.blogfa.com

كاش زندگي هم مثل بازي فوتبال بود
زماني كه داري از درد به خودت ميپيچي
يكي مثل داور بياد بالاسرت و ازت بپرسه
ميتوني ادامه بدي ؟

www.tanabedar.blogfa.com

آنان كه بودنت را قدر نميدانند...
رفتنت را نامردي ميخوانند

www.tanabedar.blogfa.com

هيچ ميداني جاي"عزيزم غصه نخور"هاي تورا
 ديازپام گرفته است...؟

www.tanabedar.blogfa.com


قدم زدن در پياده رو جاي خالي تورا به رخم ميكشد!
براي همين هميشه دوست داشتم روي جدولها راه بروم!!!

www.tanabedar.blogfa.com

سلامي كن....!
به خداحافظيت قسم دلم برايت تنگ شده!...

www.tanabedar.blogfa.com


روز مرگم در آخرين فنس فقط يك چيز را به او خواهم گفت:
اونطوري نه !اين طوري بايد رفت!

www.tanabedar.blogfa.com


سرم را بر شانه هايت ميگذارم
بگذار فكر كنند همه چيز زير سر من است!

www.tanabedar.blogfa.com


ميگويند شكستني رفع بلاست...
اي دل تحمل كن شايد حكمتيست!


www.tanabedar.blogfa.com


كلنگ و شيشه ام را آورده ام...
تو بگو كدام كوه؟!؟
فقط كمي شيرين باش...

www.tanabedar.blogfa.com

نگاهت كافيست تا دوباره در هواي آمدنت بميرم
تو هميشه دعوتي راس ساعت دلتنگي

www.tanabedar.blogfa.com


اسكناس مچاله ي توي دستمو سمت راننده تاكسي گرفتم،گفت:يه نفري؟
آهسته گفتم:خيلي وقته...

www.tanabedar.blogfa.com

من ماندم و16جلد لغت نامه كه هيچ كدامش مترادف اين دلتنگي لعنتي من نميشود
كاش دهخدا بداند كه دلتنگي معنا ندارد ...درد دارد...

www.tanabedar.blogfa.com


حوا كه بغض كند حتي اگه خداهم سيب بياورد
چيزي جز آغوش آدم ارامش نميكند

www.tanabedar.blogfa.com

دنيايت را با دنيايم عوض ميكني؟
فقط چند ساعت...
ميخواهم بدانم انكه تمام دنباي من است
در دنيايش چه سهمي دارن....

www.tanabedar.blogfa.com

گنجشك مي خندد به اينكه چرا هر روز بي هيچ پولي برايش دانه ميپاشم...
و من ميگريم به اين كه او هم محبت مرا از روي سارگي مي پندارد...امتیاز : نتيجه : مجموع 22 امتياز توسط 7 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۱ساعت 13:30
توسط محمدحسین | تعداد بازديد : 18 | لينك ثابت
هرگز نخواهم كوبيد!بگذار هميشه بسته بماند،دري كه پشتش تو نيستي

www.tanabedar.blogfa.com

به سلامتي پسري كه بخاطر عشقش عرق ميخوره
و
عشقش تو بغل يكي ديگه عرق ميكنه

www.tanabedar.blogfa.com

كاش تلخي زندگي كمي الكل داشت
شايد مستمان ميكرد و درد را نمي فهميديم...

www.tanabedar.blogfa.com

من درد ميكشم اما تو چشمهايت را ببند
سخت است بدانم مي بيني و بيخيالي ...

www.tanabedar.blogfa.com

امشب باز هم پستچي پير محله ما نيامد!
يا بايد محله مان را عوض كنيم يا پستچي را
تو هر روز برايم نامه مينويسي...مگه نه...؟

www.tanabedar.blogfa.com

پتروسم كجايي؟
شكافي در چشم هايم پيدا شده!
دير برسي دنيا را آب ميبرد...

www.tanabedar.blogfa.com

تو يه روز سرد يرفي/ با دلم مثل پرنده / لب حوض كنار ترده/
هر چه گشتم جاي گرمي/ بهتر از قلبت نديدم/
ميشه دوستم داشته باشي؟/آخه بيرون خيلي سرده

www.tanabedar.blogfa.com

هر روز اين عشق يك طرفه را طي ميكنم.
يكبار هم تو گامي به سوي من بردار
نترس جريمه اش با من

www.tanabedar.blogfa.com

دوست ميدارمش ميترسم بگويم و بگويد "مرسي"

www.tanabedar.blogfa.com

سنگينترين غروب من لحظه ي بي تو بودن است
اگر ماندم كه مي آيم به سويت اگر مردم فداي تار مويت

www.tanabedar.blogfa.com

ميگن عاشق بيقراره،هميشه چشم انتظاره ،براي چشاي عاشق گريه كردن افتخاره!
ميگن عاشق دل شكسته ست،زبونش هميشه بسته ست
ميگن عاشقا هميشه كشتي شون به گل نشسته ست،
آرزوهاشون قشنگه ،دلهاشون صاف و يه رنگه
نميدونند چرا دنيا داره با اونا ميجنگه
ميگن عاشقا نجيبند ، تو رفاقت بي رقيبند،

www.tanabedar.blogfa.com
تو يعني تحقق تمام آرزوهاي شيرين
و تحقق آرزوها يعني زندگي
پس دوست دارم زندگي من...

www.tanabedar.blogfa.com

چند روزيه سيگار دلمو ميزنه ميلي ندارم بهش
اما بي انصافيه اونجور كه تو منو ترك كردي ، تركش كنم

www.tanabedar.blogfa.com

تو به افتادن من در خيابان ميخنديدي
و
من تمام حواسم به مردم شهر بود كه مبادا عاشق خنده ات شوند

www.tanabedar.blogfa.com

خواستم چشمهايش را از پشت بگيرم...
ديدم طاقت اسم هايي را كه ميگويد ندارم

www.tanabedar.blogfa.com

آن نازنين كجاست كه يادم نميكند
صد غم به سينه دارم و شادم نميكند
يه لحظه آنكه بي من هرگز نمينشست
امشب به ياد كيست كه يادم نميكند

www.tanabedar.blogfa.com

دوستي نه حساب است كه فراموش شود
و نه چراغ است كه خاموش شود
دوستي همان كهنه شرابيست كه هر چه بماند مستي آن بيشتر ميشود

www.tanabedar.blogfa.com

وقتي همه چيز خوبه ميترسم!
ما به لنگيدن يك جاي كار عادت داريم...

www.tanabedar.blogfa.com

دلم ميخواد بيام ببينمت
اما حيف كه بليط شهر فرشته ها خيلي گرونه

www.tanabedar.blogfa.com

دستهايت را زير تنهايي ام ستون كن!
من از آوارگي بي تو بودن ميترسم

www.tanabedar.blogfa.com

همچون شيشه شكستنم آسان بود...
ولي ديگر به من دست نزن ، اين بار زخميت خواهم كرد...!!

www.tanabedar.blogfa.com

از عجايب عشق همين است:
تنها همان آخوشي آرامت ميكند كه دلت را به درد مي آورد

www.tanabedar.blogfa.com

به فكر گرفتن دستان مني ،
بي آنكه بداني كه اين دلم است كه تنها مانده ، دستانم دو تايند!

www.tanabedar.blogfa.com

به كلبه قلبم دعوتت ميكنم تا بداني
در اخاق سرد دلم چيزي نميسوزد جز ياد تو

www.tanabedar.blogfa.com

خداوندا تفسير كن دلتنگيهايم را
 براي كسي كه قد دلتنگيهاي دنيا دلتنگشم

www.tanabedar.blogfa.com

هرگاه از شدت تنهايي به سرم هوس اعتمادي دوباره ميزند
 خنجر خيانتي را كه در پشتم فرو رفته در مي آورم...
صيقلي عاشقانه نوازشش كرده ، دوباره بر سر جايش ميگذارم...
از قول من به آن لعنتي بگوييد:
خيالش تخت من ديوانه هنوز به خنجرش هم وفادارم

www.tanabedar.blogfa.com

فرقي نكرده خود خودشه...
فقط اوني كه باهاش قدم ميزنه من نيستم!!!

www.tanabedar.blogfa.com

اگر اورا براي تو ساخته اند
من براي تو ويران شدم

www.tanabedar.blogfa.com

من اومدم به دنيا فقط مال تو باشم
خداكند عزيزم كه لايق تو باشم

www.tanabedar.blogfa.com

خدايا يك مرگ بدهكارم
و هزارن آرزو طلبكارم
خسته ام يا طلبت را بده يا طلبت را بگير
www.tanabedar.blogfa.com


   اجازه خدا ميشه ورقمو بدم؟
 ميدونم وقت امتحان تموم نشده! ولي خسته شدم

www.tanabedar.blogfa.com

آنقدر"تنهايم"كه كسي نيست
صندلي را از زير چوبه ي دارم بكشد...!

www.tanabedar.blogfa.com

سيگار درس خوبي بهم داد!
به پاي كسي بسوز كه نفسشو خرجت كنه

www.tanabedar.blogfa.com

سر كلاس آيين نامه نشسته بودم
سرهنگ گفت كي ميدونه كجا دور زدن ممنوعه؟
يكي دستشو بلند كرد و گفت تو"رفاقت"

www.tanabedar.blogfa.com

آنچه ناديدني بود از مردم دنيا ديدم

آنوقت دانستم آرامش نا بينا ز چيست
www.tanabedar.blogfa.com

هيچكس نفهميد زليخا مرد بود!
ميداني چرا؟
مردانگي ميخواهد!
ماندن پاي عشقي كه مدام تو را پس ميزند

www.tanabedar.blogfa.com

دلم آنقدر خسته و شكسته است كه ميخواهم گوشه اي پشت به دنيا زانو هايم را بغل كنم و بگويم
خدايا...من ديگر بازي نميكنم

www.tanabedar.blogfa.com

كاش زندگي هم مثل بازي فوتبال بود
زماني كه داري از درد به خودت ميپيچي
يكي مثل داور بياد بالاسرت و ازت بپرسه
ميتوني ادامه بدي ؟

www.tanabedar.blogfa.com

آنان كه بودنت را قدر نميدانند...
رفتنت را نامردي ميخوانند

www.tanabedar.blogfa.com

هيچ ميداني جاي"عزيزم غصه نخور"هاي تورا
 ديازپام گرفته است...؟

www.tanabedar.blogfa.com


قدم زدن در پياده رو جاي خالي تورا به رخم ميكشد!
براي همين هميشه دوست داشتم روي جدولها راه بروم!!!

www.tanabedar.blogfa.com

سلامي كن....!
به خداحافظيت قسم دلم برايت تنگ شده!...

www.tanabedar.blogfa.com


روز مرگم در آخرين فنس فقط يك چيز را به او خواهم گفت:
اونطوري نه !اين طوري بايد رفت!

www.tanabedar.blogfa.com


سرم را بر شانه هايت ميگذارم
بگذار فكر كنند همه چيز زير سر من است!

www.tanabedar.blogfa.com


ميگويند شكستني رفع بلاست...
اي دل تحمل كن شايد حكمتيست!


www.tanabedar.blogfa.com


كلنگ و شيشه ام را آورده ام...
تو بگو كدام كوه؟!؟
فقط كمي شيرين باش...

www.tanabedar.blogfa.com

نگاهت كافيست تا دوباره در هواي آمدنت بميرم
تو هميشه دعوتي راس ساعت دلتنگي

www.tanabedar.blogfa.com


اسكناس مچاله ي توي دستمو سمت راننده تاكسي گرفتم،گفت:يه نفري؟
آهسته گفتم:خيلي وقته...

www.tanabedar.blogfa.com

من ماندم و16جلد لغت نامه كه هيچ كدامش مترادف اين دلتنگي لعنتي من نميشود
كاش دهخدا بداند كه دلتنگي معنا ندارد ...درد دارد...

www.tanabedar.blogfa.com


حوا كه بغض كند حتي اگه خداهم سيب بياورد
چيزي جز آغوش آدم ارامش نميكند

www.tanabedar.blogfa.com

دنيايت را با دنيايم عوض ميكني؟
فقط چند ساعت...
ميخواهم بدانم انكه تمام دنباي من است
در دنيايش چه سهمي دارن....

www.tanabedar.blogfa.com

گنجشك مي خندد به اينكه چرا هر روز بي هيچ پولي برايش دانه ميپاشم...
و من ميگريم به اين كه او هم محبت مرا از روي سارگي مي پندارد...امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۱ساعت 13:31
توسط محمدحسین | تعداد بازديد : 26 | لينك ثابت

"دنيا"
اگه مردونگي سرش ميشد اسمش دخترونه نبود

www.tanabedar.blogfa.com

در لحظات با تو بودن لحظات بي تو بودن رو نفرين كردم
در لحظات بي تو بودن لحظات با تو بودن رو آرزو كردم
من كجاي لحظه هاتم تو كه اوج لحظه هامي...

www.tanabedar.blogfa.com

ميدوني مرغ عشق بدون عشق ميميره
تو همون مرغ عشق مني كه بون تو ميميرم

www.tanabedar.blogfa.com

ازم پرسيد نقاشي؟
گفتم نه،اما در لحظه هايي كه در كنارم نيستي درد ميكشم...

www.tanabedar.blogfa.com

به سلامتي پسري كه وقتي چشمش به يه دختر خوشكل تو خيابان افتاد
سرشو انداخت پايين و زير لب گفت
هر چقدرم خوشكل باشه به پاي عشق خودم نميرسه

www.tanabedar.blogfa.com

براي نبودنت گلايه نميكنم
چون تا نبودنت نباشه لذت بودنت احساس نميشه

www.tanabedar.blogfa.com

ميدوني بزرگترين درد دنيا چيه ؟
اينكه بفهمي تنها پناه لحظه هايت يه پناه ديگه داره

www.tanabedar.blogfa.com

كوچه را ديدي ؟
يه وقت  شب چه تنها ميشه
بي تو از ان كوچه ها تنهاترم

www.tanabedar.blogfa.com

زندگي مثل اتوبوس ميمونه
وقتي جا گيرت مياد كه به آخر خط رسيدي...

www.tanabedar.blogfa.com

به دلم نشستي ولي دو زانو !
معذب نباش،برو عقب قشنگ تكيه بده
پاهاتم دراز كن
اين دل فقط جاي تويه...

www.tanabedar.blogfa.com

اگه يه روز همه فراموشت كردن من با توام
اگه همه به تو ظلم كردن من با بوام
ولي اگه همه دوست داشتند،
شرمنده
من  با اونام!!!!!

www.tanabedar.blogfa.com

عشق گاهي از درد دوري بهتر است
عاشقم كرده ولي گفته:صبوري بهتر است!
توي قران خواندام، يعقوب يادم داده است
دلبرت وقتي كنارت نيست كوري بهتر است

www.tanabedar.blogfa.com

داستان عجيبي دارد دل
گاهي آنقدر پر ميشود كه اظافه اش از گوشه چشم ميچكد


www.tanabedar.blogfa.com

بعد رفتنش موهايم را از ته زدم
ديوانه ام ميكرد خاطره ي دستانش...

www.tanabedar.blogfa.com

شكسپير ميگويد:
هر از گاهي براي آنكه دوستش داري نشانه اي بفرست
تا به يادش آوري كه هنوز برايت عزيز است

www.tanabedar.blogfa.com

خدايا لج نكن...
قبول كن حق با شيطان بود...
ادميانت قابل پرستش نيستن..

www.tanabedar.blogfa.com

دوست داشتن با داشتن دوست فرق ميكند
دوست داشتن امريست لحظه اي
داشتن دوست استمرار لحظه هاي دوست داشتن است

www.tanabedar.blogfa.com

مشترك گرامي!
تاريخ شار‍ژ ارادت ما به شما تا وقتي نفس باقي است اعتبار دارد!
"همراه آخر"

www.tanabedar.blogfa.com

سوگند به تو اي دوست در اين معبد خاموش
هرگز نكنم مهر و وفاي تو فراموش

www.tanabedar.blogfa.com

قبله ي من نگاه تو/چشمهاي من براي تو
جون من فداي تو/ميگم كه دوست دارم
هر نفسم به ياد تو

www.tanabedar.blogfa.com

تو را چون موج دريا دوست دارم
تورا چون عطر گلها دوست دارم
بخند اي غنچه ي گلزار هستي
كه من خنديدنت را دوست دارم

www.tanabedar.blogfa.com

ميخوام كه عاشقت بشم /گل شقايقت بشم
دلم واست تنگ شده بود /گفتم مزاحمت بشم

www.tanabedar.blogfa.com

قشنگترين صدايي كه مي تونين از عشقتون بشنوين
وقتيه كه از خواب بيدار ميشه و گيج حرف ميزنه!

www.tanabedar.blogfa.com

قصه ي عشق من و تو به قشنگي خياله
من و تو ماهي و آبيم كه جداييمون محاله...!

www.tanabedar.blogfa.com

مشترك گرامي ورود شما به قلب فرستنده ي پيام با موفقيت انجام شد
خروج امكان پزير نميباشد

www.tanabedar.blogfa.com

دوست دارم تا اخر
تا انتهاي باور ،تا آخر زمونه
اين خط و_اينم+نشونه

www.tanabedar.blogfa.com

ما غصه خور تلخي فرياد شماييم
شاديم در آن لحظه كه در ياد شماييم

www.tanabedar.blogfa.com

دل تو وقتي ميگيره دل من ميخواد بميره
حاظرم دلت فدات شه تا ديگه دلت نگيره

www.tanabedar.blogfa.com

اگه صدامو ميشنوي ديگه ازم جدا نشو
دنيا بهم وفا نكرد تو ديگه بي وفا نشو...

www.tanabedar.blogfa.com

داشت از تنهايي اش ميگفت
اما صداي بوق پشت خطي امانش را بريده بود!...

www.tanabedar.blogfa.com

دلت كه گرفته باشه با صداي ترانه كه هيچ
با صداي دست فروش دوره گرد هم گريه ميكني!...

www.tanabedar.blogfa.com

بيادتم!
حتي اگر قرار باشد شبي بي چراغ در حسرت يافتنت تمام دنيا را قدم بزنم

www.tanabedar.blogfa.com

هنوز هم صدقه هايم به نيت سلامتي توست
هي معشوقه ي من سلامتي؟

www.tanabedar.blogfa.com


ارزش دوست برايم آنقدر هست كه حاظرم براي قدمهايش پل عبور شوم...
حتي اگر براي لحظه اي زير پايش را نگاه نكند...

www.tanabedar.blogfa.com

پرسيدند چند سال داري؟
گفتم:
اگه روزهاي غمناك زندگيم را خط بزني، كودكيم

www.tanabedar.blogfa.com

مردم شهري كه همه در آن لنگ راه ميروند
بر كسي كه راست ميرود ميخندند!

www.tanabedar.blogfa.com

مرا پاپتي ميخواند !
آنكه كفشهايم در راهش پاره شد

www.tanabedar.blogfa.com

ارادتمند كساني هستيم كه تو خاطرمون ابدي هستن
ولي تو خاطرشون عددي نيستيم

www.tanabedar.blogfa.com

دلم ميگيرد وقتي ميبينم او هست،من هم هستم!
اما..."قسمت"نيست...!!

www.tanabedar.blogfa.com

دلگيرم از مرغاني كه دانه خوردنشان پيش ما بود
ولي جاي ديگر تخم ميگذارند
بگزار بروند روزي بوي كباب شدنشان به مشاممان ميرسد

www.tanabedar.blogfa.com

گاه نميدانم چه پيامي را بهانه كنم تا از حال آنكه دلم با اوست آگاه شوم
اين بار كه دلتنگي را بهانه كردم، فردا را چه كنم

www.tanabedar.blogfa.com

به سلامتي آس و پاسي كه وقتي گفت عشق چهار حرفه
همه مسخرش ميكردن ولي برگشت و گفت ر ف ي ق عشقه...!

www.tanabedar.blogfa.com

گفتم :بيا!
گفت پاهايم يخ زده...
رفتم به پايش سوختم...
گرم شد و رفت به سوي ديگري...

www.tanabedar.blogfa.com

جسد كساني كه ميگفتند بي تو ميميرم پيدا شد
در آغوش ديگري جان دادندامتیاز : نتيجه : مجموع 1 امتياز توسط 1 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ساعت 10:41
توسط محمدحسین | تعداد بازديد : 16 | لينك ثابت

خدایا؟

کمی بیا جلوتر...

میخواهم در گوشت چیزی بگویم..!

این یک اعتراف است...

من...

بی او...

دوام نمی اورم...!

www.tanabedar.blogfa.com

جسمت را میخواهم چکار؟

وقتی ذهنت در حال مجسم کردن دیگریست!

www.tanabedar.blogfa.com

این روزها شیر هم راضیه با دمش بازی کنن

ولی با دلش نه!!!!

www.tanabedar.blogfa.com

اگر بدانم اشکهایم گل زندگیت را آب میدهند

همیشه گریه میکنم تا تو زندگی کنی

www.tanabedar.blogfa.com

همیشه بهم میگفت زندگیشم...

روز جدایی بهم خداحافظ "ندگیم".

گفتم :

اگه زندگیتم چرا تنهام میزاری؟

لبخند تلخی زد و گفت:

هرکسی برای رسیدن به عشقش باید از زندگیش بگذره

www.tanabedar.blogfa.com

یه وقتایی که دلت گرفته/بغض داری/اروم نیستی

دلت براش تنگ شده...

به یاد لحظه ای بیفت که اون همه ی بی قراری هاتو دید اما...

چشماشو بست و رفت...!

www.tanabedar.blogfa.com

میترسم اگر یکشب هم راضی شدی

به خوابم بایی من به یادت بیدار نشسته باشم

www.tanabedar.blogfa.com

مد شده ای در شهر

به همه می آیی جز من

شایدم مقصر منم که قدیمی ام...!

www.tanabedar.blogfa.com

این روزها آدمها به دست هم پیر میشوند

نه به پای هم...

www.tanabedar.blogfa.com

دست بر دلم مگزار

میسوزی!

داغ خیلی چیزا بر دلم مانده...

www.tanabedar.blogfa.com

قسمت نشد دستشو بگیرم...

ولی روزای آخر خوب مچشو گرفتم...!

www.tanabedar.blogfa.com

راستی...!

دروغ گفتن را نیز خوب یاد گرفته ام...!

"حال من خوب است"خوب خوب

www.tanabedar.blogfa.com

لیاقت میخواهد بودن در قلب دختری

که تمام دنیایش به اندازه حرفای نزده اش هست

www.tanabedar.blogfa.com

خدایا التماست میکنم

همه دنیایت ارزانی دیگران!

ولی:

ولی آنکه دنیای من است ...

مال دیگری نباشد

 

www.tanabedar.blogfa.com
 


من ديوانه نيستم فقط كمي تنهايم همين!
چرا نگاه ميكني؟؟؟
تنها نديده اي؟؟؟
به من نخند...
من هم روزگاري عزيز دل كسي بودم...

www.tanabedar.blogfa.com

چرا ساكت نميشوي؟
صداي نفس هايت در اغوش او از اين راه دور هم ازارم ميدهد...
لعنتي ارامتر نفس نفس بزن...

www.tanabedar.blogfa.com

پيري گفت:
اگر ميخواي جوون بموني دردهاي دلتو فقط به كسي بگو كه دوستش داري و دوستت داره...
گفتم:
پس تو چرا جوون نموندي ؟
گفت :
دوستش داشتم، دوستم نداشت

www.tanabedar.blogfa.com

عكس دلو جيگر سياه ميزنند رو پاكت سيگار
 كه به خيال خودشون مارو ترك بدن...
مشتي ما اگه دلو جگرمون نسوخته بود كه سمت سيگار نميرفتيم...

www.tanabedar.blogfa.com

بيا با هم بشماريم!
سپيدي موهاي تو بيشتر است...
يا سياهي روزگار من!

www.tanabedar.blogfa.com

نفس ميكشم تا به جاي مرده ها خاكم نكنن!
اينگونه است حال من ديگر چيزي نپرس...

www.tanabedar.blogfa.com

پسري دختر زيبايي را ديد و عاشق او شد
چند ساعتي با هم قدم زدند
كه ناگهان بنز گران قيمتي جلوي پاي دختر ترمز زد
دختر به پسر گفت خوش گذشت ولي نميتوانم تا آخر عمر پياده باشم.باي
سوار ماشين شد
راننده گفت:خانم لطفا پياده بشيد من راننده اين آقا هستم

www.tanabedar.blogfa.com

هر كس زخمهاي دستم را ديد پرسيد:
چرا با خود چنين كردي؟
اما هيچ كس زخمهاي بزرگ دلم را نديد، تا بگويد چرا با تو چنين كردن...

www.tanabedar.blogfa.com

آهنگ زنگ من رو مبايلت با بقيه فرق داشت
ولي آهنگ زنگت رو موبايلم مثل بقيه بود
تو بخاطر اينكه بفهمي منم و من به خاطر اينكه فكر كنم تويي...

www.tanabedar.blogfa.com

نوازشگر خوبي نبودي!
سفيد شده
تار مويي را كه قسم خوردي با دنيا عوضش نميكني!

www.tanabedar.blogfa.com

درد من چشماني بود كه به من اشك هديه ميداد
و به ديگران چشمك...

www.tanabedar.blogfa.com

دل من همانند اتوبوس شهر شده
غصه ها سوار ميشوند فشرده رويه هم
و من راننده ام كه فرياد ميزنم سوار نشويد!!!جا نيست...

www.tanabedar.blogfa.com

زندگي ميكنند...ميروند ...و مي روند
اما فاجعه زندگي تو وفتي شروع ميشود
كه آدمي از زندگيت ميرود اما نمي ميرد!
ميماند و نبودنش در زندگي تو چنان ته نشين ميشود كه تو ميميري در حالي كه زنده اي...

www.tanabedar.blogfa.com

سرد بودنم را بگذار به حساب گرم بودنت با
ديگران......

www.tanabedar.blogfa.com

من ديوانه نيستم فقط كمي تنهايم همين!
چرا نگاه ميكني؟؟؟
تنها نديده اي؟؟؟
به من نخند...
من هم روزگاري عزيز دل كسي بودم...

www.tanabedar.blogfa.com

ميخواهم تمام سيگارها را زير تابلوي سيگار كشيدن ممنوع دود كنم
تا باطل كنم قانوني كه معناي درد را نمي فهمد

www.tanabedar.blogfa.com

خاطراتت را رشوه ميدهم به روزهايم
تا از بي تو بودن صدايشان در نيايد

www.tanabedar.blogfa.com

گرماي تنت ارزاني همان لاشخور...
من سرما تنهايي ام را به گرماي هوست ترجيح ميدهم...

www.tanabedar.blogfa.com

انقضاي خاص بودنت به پايان رسيد...
ديگه به تو فكر نميكنم
گناه است!!!چشم داشتن به مال غريبه ها

www.tanabedar.blogfa.com

جمله ي بي تو ميميرم را هيچ وقت باور نكن...
من بي تو هنوز زنده ام!
زنده اي كه روزي هزار بار آرزوي مرگ ميكند...

www.tanabedar.blogfa.com


امتیاز : نتيجه : مجموع 11 امتياز توسط 4 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۲ساعت 11:34
توسط محمدحسین | تعداد بازديد : 19 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» نیروی انتظامی باید مظهر عزت، اقتدار و رحمت باشد (جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ | ۱۴:۲۵)
» آمریکا با شکست تحریم‌ها دوباره از ملت ایران سیلی خواهد خورد (جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ | ۱۸:۳۴)
» مردم، رعایت نظم و فرهنگ ترافیک را به فرزندان خود بیاموزند (جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ | ۱۸:۴۳)
» کشف۶میلیارد ریال کالای قاچاق در بافق/بزرگترین مبارزه با استکبار جهانی خدمت به مردم است (جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ | ۱۸:۵۲)
» پیشگیری از وقوع جرم، اولویت دادگستری برای صیانت از آب (جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ | ۲۲:۳۸)
» ایفاسرام پیروز هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران (جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ | ۲۲:۴۲)
» رژه نیروهای نظامی و انتظامی در یزد برگزار شد (شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۰:۰۸)
» آغاز مسابقات فوتسال لیگ دسته یک بانوان کشور در یزد (شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۰:۲۴)
» صبحگاه مشترک نیرو‌های نظامی و انتظامی در خاتم برگزار شد (شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۵)
» شهر جهانی یزد به عنوان پایتخت شهر پایدار معرفی خواهد شد (شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۱:۱۶)
» پایان آذرماه، آخرین مهلت امهال اقساط تسهیلات کشاورزان خسارت دیده استان یزد (شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۱)
» فرزند جانباز دوران دفاع مقدس زائر اباعبدالله الحسین (ع) می‌شود (شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۱:۴۹)
» نرم افزار شهربین زمینه مشارکت شهروندان در ارائه و حل مسائل شهری (شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۲:۱۳)
» ایجاد امنیت در جامعه بر عهده همه نهاد‌ها است (شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۳:۵۹)
» رونمایی از پوستر و فراخوان چهارمین جشنواره منطقه‌ای مطبوعات محلی در یزد (شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۴:۲۸)
» اعزام ۱۰ هزار دانش آموز یزدی به اردو‌های راهیان نور (شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۴:۴۴)
» تصویب طرح‌های آبرسانی روستایی و توجه ویژه به پژوهش دستگاه‌های اجرایی (شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۸)
» اختتامیه طرح توان افزایی و تاب آوری بانوان محلات در اردکان (شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۵:۵۲)
» نجات از توطئه های دشمنان با پیروی از ولایت فقیه (شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۶:۴۰)
» ارائه خدمات مشاوره رایگان در مراکز مشاوره نیروی انتظامی یزد (شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۶:۵۵)

صفحه قبل 1 ... 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 صفحه بعد
نويسندگان
» محمدحسین (3689)
آخرين نظرات
» blog - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
continuously i used to read smaller posts which also clear their motive, and that is also [ ... ] this paragraph which I am reading at this place.

» https://piritqq.net/ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
Thankfulness to my father who stated to me concerning this blog, this website is truly remarkable.

» orospu çocuğu - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
Excellent beat ! I wish to apprentice while you amend your web site, how can i subscribe [ ... ] your broadcast offered bright transparent concept

» ps4 games - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
Great post.

» ps4 games - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
Excellent blog here! Additionally your site lots up fast! What host are you the usage o [ ... ] I want my website loaded up as fast as yours lol

» MikaelFub - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
Paper Writing Service - EssayErudite.com Academic assignments often force students to [ ... ] - https://essayerudite.com/paper-writing-service/

» https://99pusat.com/ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
We stumbled over here from a different page and thought I might as well check things out [ ... ] d to finding out about your web page repeatedly.

» https://99pusat.net/ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
Hello mates, its fantastic article about educationand entirely defined, keep it up all the time.

» Gay Porn - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
I need to to thank you for this good read!! I definitely enjoyed every bit of it. I have [ ... ] u bookmarked to check out new things you post…

» http://prediksiskorbola.info/ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
Great beat ! I wish to apprentice whilst you amend your site, how could i subscribe for [ ... ] d of this your broadcast offered bright clear idea

آمار و ارقام سايت
» تاريخ : شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸
» بازديد امروز : 98
» بازديد ديرور : 2901
» بازديد ماه گذشته : 52710
» بازديد سال گذشته : 277834
» كل بازديد : 313486

» كاربران آنلاين : 8
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 8

» مجموع مطالب : 3689
» مجموع نظرات : 22520
» تعداد اعضاي سايت : 6

» آي پي شما : 3.215.182.36
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 5

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۸/۰۹/۱۶