اس ام اس , جوک , عکس طنز

اس ام اس , جوک , عکس طنز
اس ام اس,جوک,اس ام اس عاشقانه,اس ام اس جدید,اس ام اس خنده,جوک جدید,عکس طنز,اس ام اس تنهایی,فال حافظ,بازی آنلای,طنز,خنده
پيوندهاي سايت
پيوندهاي روزانه
جديدترين اعضاء
» Empow (Empow)
» JoyceDes (JoyceDes)
» brvntcqpoy (brvntcqpoy)
» kobeajhwuj (kobeajhwuj)
» zuraixxgm (zuraixxgm)
» molalbkn (molalbkn)
بیلاگ
قدرت گرفته از : سرويس سايت ساز بیلاگ

سایت تفریحی چفچفک : جشنواره Toyohashi Gion در مرکز ژاپن، در نزدیکی میکوا خلیج، که در طی آن مردان محلی از آتش سوزی دستی به عنوان بخشی از آیین شینتو استفاده می کنند، قدمت این جشنواره سنتی به بیش از 350 سال می‌رسد.

فرادید: Faradeed : بخش اخبار داغ و جالب از سایت سرگرمی چفچفک


امتیاز : نتيجه : مجموع 22 امتياز توسط 7 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۷ساعت 8:00
توسط محمدحسین | تعداد بازديد : 12 | لينك ثابت

در این گزارش از مجله اینترنتی چفچفک تصاویر وعده های غذایی برخی خطوط هوایی را به انتخاب سایت insider خواهید دید. وعده های غذایی ناامید کننده با ظاهری نه چندان دلچسب که باعث آزردگی مسافران شده اند.


خطوط هوایی کانادا 2014 میلادی

صبحانه خطوط هوایی صافی افغانستان سال2012 میلادی

صبحانه رویال برونئی 2009 میلادی

خطوط هوایی اجین 2011میلادی

خطوط هوایی آمریکا 2014 میلادی

خطوط هوایی اتریش 2015 میلادی

خطوط هوایی لوفت هانزا 2013 میلادی

خطوط هوایی آمریکا 2013 میلادی

خطوط هوایی مالزی 2010 میلادی

تابناک باتو | مجله اینترنتی tabnakbato : بخش سرگرمی از سایت تفریحی چفچفک


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۷ساعت 9:00
توسط محمدحسین | تعداد بازديد : 13 | لينك ثابت

مجله اینترنتی چفچفک :اگر تاکنون از خود پرسیده اید که چرا اکثر سلبریتی های مرد در حال گذاشتن ریش و سبیل و دست کشیدن از اصلاح کامل صورت خود هستند، شاید سورپرایز نشوید اگر بگوییم که آن ها این کار را برای داشتن ظاهری مردانه تر و به اصطلاح جذاب تر انجام می دهند. اما این موضوع فراتر از یک تفکر شخصی است و جنبه علمی دارد. بر اساس مطالعه ای که توسط مجله رسمی انجمن تکامل و رفتار انسانی صورت گرفته است، نحوه ریش و سبیل گذاشتن مردان تاثیر زیادی در دیدگاه جامعه نسبت به آنان دارد. با این وجود، چنین ادعایی بدین معنا نیست که داشتن انواع مختلف ریش و سبیل نشان دهنده ویژگی های یکسانی است.

دکتر کریستوفر اولدستون-مور، استاد دانشگاه ایالتی رایت در ایمیلی به روزنامه نیویورک تایمز در این باره چنین نوشته است:” من از خودم می پرسم که آیا تاثیرات مثبت ریش و سبیل داشتن باعث ترجیح فرهنگی داشتن ریش و سبیل در روزگار کنونی شده است یا خیر و شاید این باور که مردان دارای محاسن بالغ تر، قابل اطمینان تر و مصمم تر هستند به این دلیل است که خودمان این روزها چنین ویژگی هایی را به داشتن ریش و سبیل نسبت می دهیم. هر گاه مردانگی بازتعریف شده، شیوه آرایش ریش و سبیل نیز بر همان اساس تغییر یافته است”.

انواع مختلف ریش و سبیل و ویژگی های شخصیتی منتسب به آن ها

ته ریش: زنانی که عکس های مردان ته ریش (۱۰ روز اصلاح نکردن) را دیده بودند آن ها را جذاب ترین مردان می دانستند؛ مردانی که زنان دوست داشتند وقت خود را با آن ها گذرانده اما از تعهد کامل به آن ها اطمینان وجود نداشت؛ یعنی زنان آن ها را مردانی کمتر وفادار می دانستند.


ریش کامل و بلند: مردانی که ریش کامل و بلند داشتند توسط زنان، مردانی سالم و بهتر بگوییم سالم ترین مردان با کامل ترین ویژگی های مردانه دیده می شوند که بهترین مهارت های پدری را دارند. همچنین زنان شرکت کننده در تحقیقات، مردان دارای ریش و سبیل بلند را بهترین گزینه ها برای داشتن رایطه طولانی مدت می دانستند زیرا بر اساس این تحقیق، ریش و سبیل بلند «نشان دهنده قابلیت های مردانه آن ها برای مبارزه به منظور بدست آوردن منابع حیاتی» بود.

علاوه بر این، مردان دارای ریش و سبیل بلند بخشنده ترین، صادق ترین، زحمت کش ترین و با اعتماد به نفس ترین مردان شناخته می شدند. در این میان چنین مردانی با ویژگی های منفی مانند داشتن رفتارهای ضد اجتماعی از قبیل پرخاشگری و تمایل به داشتن برتری و سلطه در مقیاس فردی و اجتماعی تعریف می شدند.

نتیجه مطالعات در زمینه ریش و سبیل


بر اساس مطالعاتی که در این زمینه انجام گرفته، مردان در انتخاب دوستان هم جنس خود بیشتر به سمت مردان دارای ریش و سبیل بلند و ضخیم متمایل می شوند تا مردانی که هیکل متناسب تر و به اصطلاح ورزشکاری دارند. همچنین این مطالعات نشان داد که هر دو جنس در انتخاب مردان برای دوستی یا ازدواج همواره به ایده آل هایی که در مردان دارای ریش و سبیل دارند دست نمی یابند و در نهایت مجبور می شوند کمی از خواسته های خود کوتاه بیایند. علاوه بر این مطالعه دیگری که توسط همین انجمن صورت گرفته نشان می دهد که در جوامع پرجمعیت که درآمد کمتری در انتظار مردان است، تعداد افراد دارای ریش و سبیل نیز بیشتر خواهد بود.

شاید در چنین جوامعی به دلیل وجود رقابت بیشتر برای پیدا کردن همسر یا دوست از جنس مخالف (زن)، مردان سعی دارند با گذاشتن ریش و سبیل ویژگی های ظاهری مردانه خود را بهبود بخشند و بدین ترتیب شانس بیشتری برای برنده شدن در این رقابت داشته باشند. در طرف دیگر، در جوامع کم جمعیت که رقابت کمتری برای دوست و همسریابی وجود داشته و درآمد نیز نسبتاً بیشتر است، مردان تمایل بیشتری به خلاص شدن از موهای صورت و اصلاح کامل ریش و سبیل دارند.

دکتر بارنابی دیکسون در این باره چنین می گوید:” وقتی که رقابت در محیط اجتماعی کاهش یافته و نیاز به تسلط داشتن از اهمیت کمتری برخوردار است، مردان از طریق کوتاه کردن ریش و سبیل به طور کامل یا دستکم کوتاه کردن آن، از شدت سیگنال های ظاهر مردانه خود بکاهند”. دیکسون می افزاید که محبوبیت یک سبک ریش و سبیل خاص متفاوت است و بستگی به این موضوع دارد که چه تعداد افراد دارای ظاهری مشابه در جامعه وجود داشته باشند.

در واقع اگر مردان بیشتری در آن اجتماع محاسن بلند و کلفت داشته باشند، زنان آن جامعه کمتر آن را به عنوان یک عامل و ویژگی جذاب می بینند در حالی که اگر تعداد افراد دارای چنین ظاهری کمتر باشد جذابیت مردانه آن ها در نگاه زنان بسیار بیشتر خواهد بود. به عبارت ساده، زمانی که ریش و سبیل دار بودن در جامعه عادی و معمول شود بسیار کمتر از زمانی که این ویژگی نادر باشد، جذاب خواهد بود و شاید به همین دلیل باشد که مد و استایل مربوط به محاسن صورت همواره در طول زمان در حال نوسان بوده است.

نظر شما چیست؟!!!

روزیاتو - امروز را زندگی کن rooziato : بخش روانشناسی از سایت تفریحی چفچفک


امتیاز : نتيجه : مجموع 19 امتياز توسط 5 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۷ساعت 10:00
توسط محمدحسین | تعداد بازديد : 13 | لينك ثابت

سایت تفریحی چفچفک :موسیقی ایران که خیلی وقت است مرده است، ولی عزیزان دست بردار نیستند و هی به پیکر بی جان آن شلیک میکنند! رونمایی از کاور آلبوم موسیقی بهاره رهنما!

ایران آرت iranart : بخش سلبریتی ها از سایت سرگرمی چفچفک


امتیاز : نتيجه : مجموع 20 امتياز توسط 6 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ساعت 12:55
توسط محمدحسین | تعداد بازديد : 34 | لينك ثابت

به گزارش سایت سرگرمی چفچفک بازیگر زن معروف به عرصه مدلینگ بازگشت . این بازیگر زن جذاب و زیبا با مدلینگ کار خود را آغاز کرده بود اما بخاطر شغل دومش حرفه مدلینگ را رها کرده بود.به گزارش ایران ناز دو ژوان معروف‌ترین مدل کشور چین که حرفه مدلینگ را به خاطر بازیگری ترک کرده بود بار دیگر به این حرفه بازگشت

دو ژوان که از او به عنوان اولین مدل بین‌المللی کشور چین یاد می‌شود، پس از 7 سال با حضور در یک فشن‌شو در شهر شانگهای به عرصه مدلینگ بازگشت.

ژوان اولین مدل کشور چین است که توانسته برای تمامی غول‌ های برندنیگ دنیا کار مدلینگ انجام بدهد. او مدلینگ را سال 2005 آغاز کرد، زمانی که هنوز هیچ دختری در چین فکر نمی‌کرد لباس‌های شنل، لویی ویتون، گوچی، دولچه‌ وگابانا و برندهای دیگر را به عنوان مدل بر تن کند.

زیباترین مدل خانم به عرصه مدلینگ بازگشت (عکس)

عکس دو ژوان مدل چینی

ژوان علیرغم محبوبیتی که در زمینه مدلینگ داشت، در سال 2012 پا به بازیگری گذاشت و دیگر هرگز در زمینه مدلینگ فعالیت نکرد. البته حضور ژوان در فرش قرمزها همچنان مورد توجه علاقه‌مندان این مدل و بازیگر قرار می‌گرفت.

زیباترین مدل خانم به عرصه مدلینگ بازگشت (عکس)

این مدل چینی که یک ماه دیگر 36 ساله می‌شود، پس از حدود 7 سال تصمیم گرفته بازیگری را کنار بگذارد و به حرفه اولیه خودش برگردد. او ماه گذشته در یک فشن‌شو به عنوان مدل حضور یافت تا طلسم دور بودنش از این حرفه را بشکند.

ایران ناز: سایت سرگرمی، تفریحی، جالب، خواندنی، عکس، اس ام .irannaz : بخش دنیای مد از  سایت تفریحی چفچفک


امتیاز : نتيجه : مجموع 22 امتياز توسط 8 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ساعت 14:00
توسط محمدحسین | تعداد بازديد : 17 | لينك ثابت

اگر شب ها مشکل کم خوابی دارید یا دچار استرس و اضطراب هستید مدیتیشن حمام صوت می تواند باعث کاهش استرس و برقراری آرامش تان شود.با مجله اینترنتی چفچفک همراه باشید.

مدیتیشن حمام صوتی چیست؟

یک روش درمانی است که از صدا برای درمان استفاده می کند. مدیتیشن حمام صوت از قدیم الایام توسط مصری ها، بومیان استرالیا و فیلسوفان یونانی استفاده میشده و امروزه این سبک مدیتیشن در دنیا شهرت بالایی پیدا کرده است. جلسات حمام صوتی که در آن از آواز و صدای ناقوس گرفته تا صدای ضربه به ظروف استفاده می شود می تواند در درمان بیماری های ذهنی و جسمی بسیار موثر و مفید باشد.

در حمام صوتی چه اتفاقی می افتد؟

در جلسات حمام صوتی باید از مت یوگا استفاده کنید و خودتان را برای غوطه ور شدن در انواع صداها آماده کنید. هر جلسه ۶۰ دقیقه زمان می برد. در حمام صوت باید روی زمین کاملا ریلکس دراز بکشید در حالی که فرد درمانگر با ابزارهای خاصی به نام دیجرید و گانگ صداهای مختلفی ایجاد می کند.

ذهن در اثر ارتعاشات صداها کاملا ریلکس می شود و تنش ها را دور می ریزد. باید به خودتان اجازه ریلکس شدن بدهید و اجازه دهید اصوات ذهن تان را هدایت کند.

تجربه هر فرد با فرد دیگر در حمام صوت متفاوت است و کمک می کند تمام تمرکز را روی خودتان قرار دهید.

بسته به تجربیات شما از زندگی هر جلسه با جلسات دیگر کاملا متفاوت است و هر جلسه تاثیرات کاملا متفاوتی روی ذهن تان دارد.

فواید حمام صوتی

کاهش حس اضطراب و استرس
تقویت مدیریت استرس
کاهش مشکلات خواب و تنظیم الگوی خواب
کمک به کاهش فشار خون
تقویت تمرکز و حافظه
تقویت روحیه و احساس شادی
آرامش ذهن
تقویت گردش خون
متعادل کردن چاکراها و انرژی بدن

تقویت سیستم ایمنی بدن

امروزه مردم با افزایش آگاهی از اهمیت سلامت ذهن از روش های مختلفی برای آرامش ذهن و جسم استفاده می کنند. اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید چیزهای جدیدی را تجربه کنید شاید دوست داشته باشید مدیتیشن حمام صوتی را امتحان کنید.

بدونیم - خیلی چیزها برای دونستن هست bedunim : بخش سلامت از سایت تفریحی چفچفک


امتیاز : نتيجه : مجموع 28 امتياز توسط 9 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ساعت 16:11
توسط محمدحسین | تعداد بازديد : 18 | لينك ثابت

سایت سرگرمی چفچفک : بلیک مک فارلند هنرمندی خلاق و خوش ذوق است که از لاستیک های استفاده شده و کهنه برای ساختن مجسمه های زیبا و شگفت انگیز انواع حیوانات استفاده می کند. برای هر کدام از این مجسمه ها که تکمیل آن بیش از ۱ ماه زمان برده است حدود ۱۰۰ الی ۴۰۰ لاستیک استفاده کرده است. با هم نگاهی به آثار هنری و زیبای این هنرمند خلاق بیندازیم.

یوزپلنگ آمریکایی

مجسمه های لاستیکی

پاندا

مجسمه های لاستیکی

خرس

مجسمه های لاستیکی

خرس

مجسمه های لاستیکی

نیم تنه بدن انسان

مجسمه های لاستیکی

کوسه سرچکشی

مجسمه های لاستیکی

میمون

مجسمه های لاستیکی

گلدان

مجسمه های لاستیکی

پلنگ خالدار امریکایی

مجسمه های لاستیکی

خرس و یوزپلنگ

مجسمه های لاستیکی

اسب توسن و گورکن

مجسمه های لاستیکی

هنرمند مجسمه ساز همراه با یکی از مجسمه ها

مجسمه های لاستیکی

مجسمه های لاستیکی


امتیاز : نتيجه : مجموع 24 امتياز توسط 9 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ساعت 17:12
توسط محمدحسین | تعداد بازديد : 16 | لينك ثابت

بادکنک های در اصل همان بالون های کوچکی (Toy Balloon) هستند که به منظور بازی کودکان، دکوراسیون و تبلیغات درست شده اند. این بادکنک ها لاتکس یا مواد لاستیکی یا پلاستیک های آلومینیومی ساخته می شوند و با هوا یا هلیوم پر می شوند.

معمولا سایز آنها از 10 تا 30 سانتی متر در قطر تغییر می کند (برای اطلاع از نحوه اندازه گیری بادکنک به مطلب همه چیز درباره بادکنک رجوع فرمایید) اما بادکنک ها را در انواع مختلفی از سایزها و شکل ها می توان مشاهده کرد.

بادکنک ها را می توان جزو اختراعات مدرن حساب کرد اما واقعیت آن است که چیزهایی شبیه به آن از قرن ها پیش وجود داشته است. نقاشی هایی از قرن 14 میلادی هست که در آن چیزی شبیه به بادکنک را با مثانه خوک درست کرده اند.

همچنین گالیله دانشمند معروف از مثانه خوک باد شده برای اندازه گیری وزن هوا استفاده کرد.

اما کسی که برای اولین بار بادکنک را به شکلی فعلی اختراع که نیز یک دانشمند صاحب نام و بزرگ دیگر به نام مایکل فارادی (در دبیرستان و دانشگاه حتما نام ایشان را شنیده اید یا می شنوید) است. اودر سال 1824 اولین بادکنک لاستیکی را اختراع کرد و از آنها برای آزمایشاتی با هیدروژن در موسسه سلطنتی لندن استفاد نمود.

بنابراین بادکنک های لاستیکی نیز یک پایگاه علمی دارند!!!

فارادی برای درست کردن بادکنک لاستیکی دو لایه لاستیک چسبناک را به هم چسباند و داخل آن را با آرد پوشاند تا به یکدیگر نچسبند اما به لبه های لاستیک ها آرد نزد و آنها را به یکدیگر پرس کرد و به این شکل اولین بادکنک لاستیکی بوجود آمد.

حدود یک سال پس از اختراع فارادی بادکنک ها در دسترس مردم قرار گرفتند. توماس هندکاک که یک تولید کننده لاستیک بود بادکنک ها را به صورت کیت های خودساز (که خود خریدار باید زحمت سرهم بندی اش را می کشید)  عرضه کرد که شامل یک بطری محلول لاستیک و یک سرنج بود.

اولین بادکنک لاتکس نیز در لندن متولد شده است. آقای اینگرام در سال 1847 اولین بادکنک لاتکس را تولید کرد اما تا سال های دهه سی قرن بیستم هیچ کس نتوانست به انبوه بادکنک تولید کند.

بادکنک های فویلی نیز در سال ها 1970 تولید شدند . بادکنک های فویلی مدت زمان بیشتری نسبت به بادکنک های لاتکس و لاستیکی گاز هلیوم را درون خود نگه می داشتند و همچنین سبک تر نیز بودند.

 

امروز بادکنک ها از لاستیک، لاتکس، رشته ها نایلون، پلی کلرورپن در رنگ های مختلفی ساخته می شوند.

برای پر کردن یک بادکنک شما می توانید از نفس خودتان استفاده کنید اما اگر تعداد بادکنک ها زیاد هست حتما از یک پمپ هوا یا تلبه بادکنک استفاده کنید.

اگر می خواهید که بادکنک در هوا شناور شود باید آن را با یک گاز سبکتر از هوا پر کنید، به عنوان مثال هلیوم! هلیوم یک گاز بسیار عالی برای پر کردن بادکنک است زیرا آتش نمی گیرد و سمی هم نیست (می شود آن را تنفس کرد).

 

اگر بادکنکی که با گاز هلیوم پر شده است لاتکس یا لاستیکی باشد تقریبا تا یک روز در هوا شناور می ماند زیرا هلیوم مولکول های ریز دارد که از لابه لای سطح لاتکس یا لاستیک عبور می کند. البته گاز هلیوم در بادکنک های فویلی زمان بیشتری دوام می آورد.

 

درون بادکنک ها را با آب نیز می توان پر کرد ، به این بادکنک ها اصطلاحا بادکنک های آب بازی می گویند چون زمانی که پرتاب می شوند و به جسم ی می خوردند می ترکند و آب درونشان پخش می شود. بادکنک های آب بازی نیز به طور عمده برای جشن ها و بازی ها مورد استفاده قرار می گیرد به خصوص در کشورهایی مثل هند، نپال و ... برای جشن ها و مراسم های دینی.

استفاده از این بادکنک های آب بازی برای جشن پایان مدرسه در ایتالیا به یک سنت تبدیل شده است. هر ساله دانش آموزان در روز آخر سال تحصیلی با بادکنک های پر آب از خجالت هم در می آیند و آخرین روز مدرسه را جشن می گیرند.

 

نویسنده :امین سامی

بالونچی بالونچی، خوراک مهمانی ها balloonchi : سایت تفریحی چفچفک


امتیاز : نتيجه : مجموع 28 امتياز توسط 11 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ساعت 23:25
توسط محمدحسین | تعداد بازديد : 28 | لينك ثابت

مجله اینترنتی چفچفک : فیلم سینمایی «آینه بغل» سال گذشته در اواخر پاییز که به فصل مرده اکران بین سینماداران مشهور است، به نمایش درآمد و گیشه سینماها را پرپول کرد. در همان روزها، حضور جواد عزتی بازیگر نقش اصلی این فیلم بار دیگر باعث جلب توجه رسانه‌ها شد و لقب پول‌سازترین بازیگر سال سینمای ایران را برای او رقم زد.

بازیگری که اگر روزگاری به‌ عنوان یکی از نقش‌ های فرعی، آثار طنز تلویزیونی به حساب می‌آمد، کم‌کم در حرفه هنری‌ اش پیله شکافت و رشد کرد و در نتیجه بازیگری شد که کارنامه‌ای رنگارنگ از نقش‌ های متفاوت را ترسیم کرد. تابستان امسال دو فیلم مهم «تنگه ابوقریب» و «هزارپا» با بازی جواد عزتی در سینماها اکران شدند. دو فیلم و دو نقش کاملا متفاوت از جواد عزتی که بهانه‌ ای است برای بازخوانی کارنامه این بازیگر 36 ساله، از نقطه شروعش در تلویزیون با تله‌ فیلم تا تئاتر و سینما.

جواد عزتی، بازیگری را با اجرای تئاترهای خیابانی شروع کرده است و تقریبا هیچ بوستانی در تهران نیست که در آن تئاتر خیابانی اجرا نکرده باشد، ولی اولین فعالیت جدی او در حوزه تصویر، مجموعه «قصه‌های شبانه» سعید آقا خانی در سال 81 بود. چند سال بعد هم با ایفای نقش کوتاه یک پیک موتوری، در مجموعه «من یک مستاجرم» بود که جوان تازه‌کار آن روزها دیده شد و همین باعث شد که پایش به آثار مختلف تلویزیونی باز شود. مسیر عزتی در تلویزیون به‌عنوان یک کمدین در آثار مختلف طنزی چون باغ مظفر، قرارگاه مسکونی، گنج مظفر، قهوه تلخ، لطفا دور نزنیم و... ادامه پیدا کرد.

جواد عزتی در فیلم سینمایی «طلا و مس» نقش یک طلبه جوان را بازی کرد و تصویر تازه‌ای از یک طلبه‌ شوخ‌ طبع و متفاوت با آنچه پیش از این دیده بودیم، ارائه داد. شاید از همین نقش بود که عزتی، به ناگزیری‌اش برای شکستن نقش‌های کلیشه‌ای که از او می‌خواستند، مطمئن شد و در سینما، آثاری مانند «فرشته‌ها با هم می‌آیند» و نقش کوتاه و متفاوتی در فیلم «شیار 143» را بازی کرد.

اما مهم‌ترین سریال طنز عزتی تا آن روز، «قهوه تلخ» بود. سریالی در شبکه نمایش خانگی به کارگردانی مهران مدیری که در آن جواد عزتی نقش پیرمرد خمیده‌ای به نام «بابا اتی» را بازی می‌کرد. هم مردم و هم اهالی سینما طنازی عزتی در نقش بابا اتی را یکی از بهترین نقش‌آفرینی‌ های طنز در آن قالب می‌دانند. جواد عزتی توانسته بود در نقشی که آکسان‌های مختلف و سختی داشت، به قالبی بدیع از ترکیب واقعیت یک پیرمرد و فانتزی‌های آن شخصیت برسد و یک نقش ماندگار خلق کند. این‌طور بود که او در میان آن همه ستاره بزرگ طنز که در سریال قهوه تلخ حضور داشتند، بابا اتی را به یکی از پرطرفدارترین شخصیت‌ ها در میان مردم تبدیل کرد.

با نگاهی به آثار حرفه‌ای و کارنامه هنری سال‌ های ابتدایی دهه 90 جواد عزتی، حد میانه‌ای از طنز و جدیت را در نقش‌های او می‌بینیم. اما مهم‌ترین روزهای کارنامه بازیگری عزتی سال 96 بود، جایی که او توانست با انتخاب‌های مناسب در نقش‌ های طنز، در ترکیب فیلم‌های پرفروش آن سال حاضر شود. عنوان پول‌سازترین بازیگر آثار طنز سینمای ایران، سال‌ ها در انحصار رضا عطاران بود و ناگاه به جواد عزتی رسید و او بود که با حضور در «هزارپا»، «آینه بغل» و «اکسیدان» مسیر پرفروش فیلم «در مدت معلوم» را ادامه داد و به یک سوپراستار گیشه تبدیل شد. در میان این همه اما همچنان جواد عزتی با هوشمندی وارد پروژه‌های جدید می‌شد.

او که به قله گیشه و فیلم‌ های بفروش رسیده بود، مانند بسیاری دیگر از بازیگران طنز رو به اضمحلال نگذاشت و با ورودش به پروژه‌های جدی، دوباره وجه جدی بازیگری‌ اش را به منصه ظهور گذاشت. نقش‌آفرینی عزتی در «ماجرای نیمروز»، حضور کوتاه اما به‌شدت تاثیرگذارش در «لاتاری» و بازی او در «تنگه ابوقریب» نشان از یک بازیگر تمام‌عیار داشت که نه در کلیشه آثار طنز بی‌مایه اسیر می‌شود و نه در دام آثار روشنفکری بدون مخاطب می‌افتد. وسواس جواد عزتی برای انتخاب نقش و توانایی او در بازیگری، باعث حضورش در آثاری شد که می‌توانستند هم گیشه و مخاطب را راضی کنند و هم اینکه به‌عنوان یک بازیگر توانا و قابل احترام او را به سینما معرفی کنند.

جواد عزتی نمونه رشد هوشمندانه یک بازیگر است. کسی که اولین حضور جدی‌اش در نقش یک پیک موتوری در یک سریال بود، حالا با گذشت حدود 15سال به یکی از مهم‌ترین بازیگران سینما و تلویزیون تبدیل شده، بازیگری که هم در آثار طنز حضور موفقی داشته و هم در آثار جدی.

سینمای ایران کم به خود بازیگران و استعدادهای جدی در طنز و درام و اکشن ندیده، بازیگرانی که بعد از درخشش در یک اثر سینمایی یا تلویزیونی به یک چهره پرطرفدار تبدیل می‌شوند و در برابر خود پیشنهادهای مختلفی می‌بینند. موفق گذر کردن از این گلوگاه اما انگار یکی از مهم‌ترین مراحل برای هر بازیگری است. بسیاری از بازیگران پراستعداد اما تازه‌کار سینما، با انتخاب‌های نادرست خود یا ورود به حواشی مختلف، راه رشد خود را می‌بندند اما جواد عزتی در این مورد هم کاملا باهوش عمل کرده است. مگر چند بازیگر در سینمای ایران داریم که در هر دو ژانر طنز و جدی اینقدر خوب ظاهر شده باشند.

مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی  bartarinha : بخش اخبار داغ و جالب از مجله اینترنتی چفچفک


امتیاز : نتيجه : مجموع 11 امتياز توسط 3 نفر

نوشته شده در جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ساعت 21:17
توسط محمدحسین | تعداد بازديد : 29 | لينك ثابت

عمل جراحی تحت عنوان «تگزاس» در میان سلبریتی‌ های عرب به شکل گسترده‌ای رواج یافته است. این سلبریتی‌ ها که در میان مخاطبان رسانه‌ های عربی دنبال کنندگان فراوان دارند، همواره به دنبال جدیدترین عمل‌ های جراحی زیبایی هستند تا به چهره‌ هایی بی نقص و ایده آل برسند.

جراحی زیبایی تگزاس به معنای برجسته کردن چانه و عریض نمودن آن و کشیدن پوست اطراف چانه برای زاویه دادن به صورت است. به آن تگزاس می‌گویند، زیرا اینگونه گفته می‌شود که بومیان تگزاس از چانه‌هایی برآمده و صورت‌ هایی زاویه دار برخوردارند. در این گزارش چند نمونه از این عمل جراحی زیبایی را خواهید دید.

حلیمه بولند؛ مجری کویتی با چانه تگزاسی

حلیمه بولند به تازگی با شکل و ظاهری جدید در رسانه‌ های عربی ظاهر شده. چانه او برجسته شده و کاملا توجهات را به خود جلب می‌کند. طرفداران حلیمه بولند بر این باورند که این عمل جراحی نه تنها او را زیباتر نکرده بلکه چهره او را مصنوعی‌تر نشان می‌دهد.

الیسا؛ خواننده لبنانی با چانه جدید

الیسا خواننده معروف لبنانی که به او "خواننده احساس" هم می‌گویند، به تازگی در دیدار با وزیر رسانه‌های لبنان آقای "ملحم ریاشی" از چهره‌ی جدید خود رونمایی کرده است.
در تصاویر جدید الیسا، چانه او توجه مخاطبان را جلب می‌کند؛ از این روی نام او نیز در فهرست سلبریتی‌ هایی قرار می‌گیرد که جراحی چانه انجام داده اند.

نادین نجیم؛ زیبایی طبیعی قربانی عمل جراحی


ستاره لبنانی "نادین نجیم" هم از این عمل جراحی زیبایی بی نصیب نمانده و عکس‌ های از خود را با چانه جدید منتشر کرده است. کاربران می‌گویند نادین نجیم زیبایی طبیعی خود را قربانی عمل‌ های جراحی متعدد از جمله عمل جراحی تگزاس نموده است.

سلبریتی‌های عرب در جستجوی تناسب

نجوی کرم، لیلی عبدالله، امل العوضی، سهیره عبدالعزیز، فوز الفهد و دیگران، از جمله سلبریتی‌ های عربی هستند که عمل جراحی چانه و فک انجام داده اند. به نظر می‌رسد با گذشت زمان بر تعداد این افراد افزوده شود و رسانه‌های عربی پر از سلبریتی‌های زن با چانه‌های تگزاسی شوند. شما در این باره چه فکر می‌کنید؟ نظر شما درباره این عمل جراحی زیبایی چیست؟ آیا شما هم دوست دارید تا چنین جراحی را روی چانه خود انجام دهید؟

تابناک باتو | مجله اینترنتی tabnakbato : بخش سلبریتی ها ازسایت تفریحی چفچفک 


امتیاز : نتيجه : مجموع 17 امتياز توسط 5 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷ساعت 13:22
توسط محمدحسین | تعداد بازديد : 15 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» نیروی انتظامی باید مظهر عزت، اقتدار و رحمت باشد (جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ | ۱۴:۲۵)
» آمریکا با شکست تحریم‌ها دوباره از ملت ایران سیلی خواهد خورد (جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ | ۱۸:۳۴)
» مردم، رعایت نظم و فرهنگ ترافیک را به فرزندان خود بیاموزند (جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ | ۱۸:۴۳)
» کشف۶میلیارد ریال کالای قاچاق در بافق/بزرگترین مبارزه با استکبار جهانی خدمت به مردم است (جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ | ۱۸:۵۲)
» پیشگیری از وقوع جرم، اولویت دادگستری برای صیانت از آب (جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ | ۲۲:۳۸)
» ایفاسرام پیروز هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران (جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ | ۲۲:۴۲)
» رژه نیروهای نظامی و انتظامی در یزد برگزار شد (شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۰:۰۸)
» آغاز مسابقات فوتسال لیگ دسته یک بانوان کشور در یزد (شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۰:۲۴)
» صبحگاه مشترک نیرو‌های نظامی و انتظامی در خاتم برگزار شد (شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۵)
» شهر جهانی یزد به عنوان پایتخت شهر پایدار معرفی خواهد شد (شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۱:۱۶)
» پایان آذرماه، آخرین مهلت امهال اقساط تسهیلات کشاورزان خسارت دیده استان یزد (شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۱)
» فرزند جانباز دوران دفاع مقدس زائر اباعبدالله الحسین (ع) می‌شود (شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۱:۴۹)
» نرم افزار شهربین زمینه مشارکت شهروندان در ارائه و حل مسائل شهری (شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۲:۱۳)
» ایجاد امنیت در جامعه بر عهده همه نهاد‌ها است (شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۳:۵۹)
» رونمایی از پوستر و فراخوان چهارمین جشنواره منطقه‌ای مطبوعات محلی در یزد (شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۴:۲۸)
» اعزام ۱۰ هزار دانش آموز یزدی به اردو‌های راهیان نور (شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۴:۴۴)
» تصویب طرح‌های آبرسانی روستایی و توجه ویژه به پژوهش دستگاه‌های اجرایی (شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۸)
» اختتامیه طرح توان افزایی و تاب آوری بانوان محلات در اردکان (شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۵:۵۲)
» نجات از توطئه های دشمنان با پیروی از ولایت فقیه (شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۶:۴۰)
» ارائه خدمات مشاوره رایگان در مراکز مشاوره نیروی انتظامی یزد (شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۶:۵۵)
نويسندگان
» محمدحسین (3689)
آخرين نظرات
» blog - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
continuously i used to read smaller posts which also clear their motive, and that is also [ ... ] this paragraph which I am reading at this place.

» https://piritqq.net/ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
Thankfulness to my father who stated to me concerning this blog, this website is truly remarkable.

» orospu çocuğu - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
Excellent beat ! I wish to apprentice while you amend your web site, how can i subscribe [ ... ] your broadcast offered bright transparent concept

» ps4 games - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
Great post.

» ps4 games - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
Excellent blog here! Additionally your site lots up fast! What host are you the usage o [ ... ] I want my website loaded up as fast as yours lol

» MikaelFub - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
Paper Writing Service - EssayErudite.com Academic assignments often force students to [ ... ] - https://essayerudite.com/paper-writing-service/

» https://99pusat.com/ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
We stumbled over here from a different page and thought I might as well check things out [ ... ] d to finding out about your web page repeatedly.

» https://99pusat.net/ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
Hello mates, its fantastic article about educationand entirely defined, keep it up all the time.

» Gay Porn - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
I need to to thank you for this good read!! I definitely enjoyed every bit of it. I have [ ... ] u bookmarked to check out new things you post…

» http://prediksiskorbola.info/ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
Great beat ! I wish to apprentice whilst you amend your site, how could i subscribe for [ ... ] d of this your broadcast offered bright clear idea

آمار و ارقام سايت
» تاريخ : شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸
» بازديد امروز : 89
» بازديد ديرور : 2901
» بازديد ماه گذشته : 52701
» بازديد سال گذشته : 277825
» كل بازديد : 313477

» كاربران آنلاين : 9
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 9

» مجموع مطالب : 3689
» مجموع نظرات : 22520
» تعداد اعضاي سايت : 6

» آي پي شما : 3.215.182.36
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 5

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۸/۰۹/۱۶